Firma Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çifte Vatandaşlık Hizmetleri

Go down

Çifte Vatandaşlık Hizmetleri Empty Çifte Vatandaşlık Hizmetleri

Post by Admin Wed Aug 09, 2017 2:08 am

İdata hizmet sistemi sadece yurt dışı için çıkış yapacak kişilere değil her iki ülkenin vatandaşı olan kişilere de gerekli belge ve evraklar konusunda desteğini sağlamaktadır. Diyelim ki hem Almanya hem de ülkemiz vatandaşısınız ve Türkiye'ye geldiğiniz zaman diliminde alman kimliğinizi kaybettiniz ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Normal şartlarda her iki ülkeyi de ilgilendiren bir durum olduğu için Alman konsolosluğu ile belirli yazışmalar ve prosedürler çerçevesinde hareket etmelisiniz. Ancak neler yapılması gerektiğini bilmiyorsanız başvurmanız gereken ilk yer şirketimiz olmalıdır.

Tatilde Pasaport Kaybolması
Almanya başta olarak pek çok Avrupa ülkesi vatandaşı yaz tatilleri için özellikle ülkemizin ege ve Akdeniz kıyılarını tercih etmektedir. Ancak bazen tatil dönemlerinde istenilmeyen durumlar yaşanabilir örneğin pasaportunuzun kaybolması gibi eğer Akdeniz sahillerinde iseniz idata Antalya şubemiz aracılığı ile konsoloslukla irtibata geçebilirsiniz. Şirketimiz bu ve benzeri durumlarda izleyeceğiniz yasal yollar konusunda sizlere yol gösterecektir ya da ege kıyılarındaki tatiliniz sırasında Alman pasaportunuzun süresi doldu ve yeniletmeniz gerekiyor o zamanda idata İzmir şubemizden yardım alabilmeniz mümkündür. Göründüğü gibi konsolosluklara ulaşabileceğiniz her bir büyük şehir içerisinde şubemiz bulunmaktadır ayrıca resmi web sitemiz üzerinden de müşteri ve vatandaşlarımıza yardım ve desteklerimizi sunmaktayız. Online başvuru formları ile birlikte bizimle iletişim numaralarından irtibata geçebilir ve işlemlerinizin daha hızlı ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Admin
Admin

https://firmatanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics