Firma Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diyet Danışmanlığı Ankara

Go down

Diyet Danışmanlığı Ankara Empty Diyet Danışmanlığı Ankara

Post by Admin Sun Sep 16, 2018 6:13 pm

Eryaman diyetisyen hizmetleri kapsamında ilk olarak beslenme uzmanı tarafından ayrıntılı olarak sağlık durumunuz ve beslenme öykünüz araştırılmaktadır. Bununla beraber besin tüketim alışkanlıklarınız ve yaşam biçiminiz son derece önemlidir. Diyetisyen teşhisli herhangi bir sağlık probleminiz yer alması durumunda doktorunuzla görüşerek iş birliği yapmaktadır. Sincan diyetisyen danışmanlığı yapılmadan önce temel kan testlerinizi yaptırmanızda fayda bulunmaktadır. Kan testi yaptırdıysanız görüşmeye gelirken yanınızda getirmenizi tavsiye ediyoruz. Daha sonra vücut analiz ölçümleriniz yapılmaktadır. Bu ölçüm uygulamalarında ağırlığınız, metabolizma hızı, kalori ihtiyacı, Hücre içi ve dışı sıvıları yüzdesi gibi değerler hesaplanmaktadır.

Ölçüme Göre Diyet
Ölçüm sonuçları Ankara diyetisyen beslenme uzmanı aracılığı ile ayrıntılı olarak anlatıldıktan sonra program doğru şekilde oluşturularak düzenli kontrolleriniz yapılmaktadır. Daha sonra ise isterseniz her hafta, dilerseniz hafta içerisinde birkaç gün kontrol yaptırarak program süresine birlikte karar verebilirsiniz. Etimesgut diyetisyen danışmanlığı program süresi boyunca ve daha sonra öncelik verilen konular arasında beslenme konusundaki farkındalığın tam olarak arttırılması ve program sonrasında beslenme alışkanlıkları üzerinde yaşam boyu kalıcı ve sağlıklı öneriler yer almaktadır. Vücut analiz ölçümleri sonrasında kişiye özel diyet hazırlanmaktadır. Bununla beraber gerektiğinde bölgesel incelme konusunda farklı vücut uygulamalarına yönlendirmeler yapılmaktadır. Online olarak sağlıklı yasaksız diyetisyen arıyorsanız hemen bizlerle iletişime geçebilir ve sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başlayabilirsiniz. Detaylar için bizi arayabilirsiniz.

Admin
Admin

https://firmatanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics