Firma Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kartvizit Tasarımları

Go down

Kartvizit Tasarımları Empty Kartvizit Tasarımları

Post by Admin Wed Dec 26, 2018 1:13 am

Kartvizitin uzun ömürlü olmasında en büyük etken kağıt kalınlığı ve baskı kalitesidir. Kalın kağıt hamuru ile yapılan kartvizitlerde eğilme ve bükülmelere bağlı deformasyon minimum seviyede olacağı için baskı yıpranmaz ve kartvizitin kullanım ömrü uzamış olur. Baskının parlak ya da mat olması da dış kalıbın kalınlığı ile ölçülebilir. Kartvizit modelleri tamamı birinci kalitede üretim aşamalarından geçerek ergonomik bir tasarımla en az maliyet harcanarak en kaliteli kartvizit üretimi amaçlanarak üretilir. Matbaacılık alanında yılların verdiği tecrübe ve her alanının denetlendiği kalite kontrol aşamaları ile Kartvizit modelleri memnuniyeti amaçlamaktadır.

İş hayatında reklamın ilk aşaması olan kartvizit, kullanım süresi belirli olmayan, uzun yıllar hatırlanacak derecede kalıcı olduğu için tasarımın da yapılan işi en iyi şekilde yansıtması gerekir. Profesyonel renk tercihleri ve son teknoloji ürünü tasarım programları ile hazırlanan Kartvizit modelleri farklı sektörlerde kullanılabilecek çeşitliliktedir. Geniş ürün yelpazesi ve hızlı teslimat ile ulusal düzeyde tercih edilen Kartvizitleri arasından alanınıza en uygun kartvizit tasarımları ve kağıt kalitesi gibi ayrıntıları ile belirleyebilir, kısa sürede teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Siz de Kartvizit siparişi vermek için online kartvizit modelleri arasından dilediğinizi seçebilir ya da kartvizitleri yerinde görebilirsiniz.

Admin
Admin

https://firmatanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics