Firma Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türk eğitim sistemi yine değişti

Go down

Türk eğitim sistemi yine değişti Empty Türk eğitim sistemi yine değişti

Post by Admin Thu May 16, 2019 2:06 am

Üniversite hayatını derinden etkileyen giriş sınavları büyük bir değişime giderek YGS ve LYS sistemlerini tarihe gömdü. Bu kapsamda öğrencileri bekleyen yeni sistemin adı Yüksek Öğrenim Kurumları Sınavı. Siz de yks edebiyat soruları araştırmaları yapabileceğiniz sitemizde sizi nelerin beklediğini öğrenerek erkenden gardınızı hazırlayabilirsiniz.

Sitemiz aracılığı ile sorularınıza yanıt alın
Üniversite hayalleri ile yanıp tutuşan gençler için belirleyici bir etken olan giriş sınavı büyük bir değişime uğradı. Yeni sisteme göre eski YGS ve LYS sınavlarının sadece adı değişmedi. Sistemde köklü bir değişiklik yapan bakanlık yetkilileri söz konusu sınavlardan ilkini Yüksek Öğrenim Kurumları Sınavı olarak değiştirdi. Öğrenciler ise yapılan bu değişikliğin sınav içeriğine nasıl yansıyacağını merak ediyor. Ünite bazlı çıkmış sorular üzerinden çalışan öğrencileri meraklandıran bu sorunun yanıtı ise sitemizin yks edebiyat soruları sekmesinde sunuluyor.

Tüm derslere eşit oranda çalışın
Alanında uzman personel kadrosu ve eğitimde markalaşan içerikleri ile sisteme hakim bir duruş sergileyen bu sitede zaman kaybetmeden işlem yapmak için yks edebiyat soruları araştırmaları sekmesine hemen giriş yapın. Elde edeceğiniz veri sayesinde erkenden çalışmaya başlayarak sınavda yakalayacağınız başarı oranını artırabilirsiniz. Daha güzel üniversitelere hak kazanmak için matematik başta olmak üzere tüm derslere eşit oranda çalışmalı ve doğru yanıt vermelisiniz.

Admin
Admin

https://firmatanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics