Firma Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dilinizi kendiniz geliştirebilirsiniz

Go down

Dilinizi kendiniz geliştirebilirsiniz Empty Dilinizi kendiniz geliştirebilirsiniz

Post by Admin Mon Oct 02, 2017 12:19 pm

Yabancı dil eğitimi uzun yıllar süren ilköğretim düzeyinde başlayan bir işlem olsa da öğrencilerin yüzde 89 gibi ciddi bir kısmı öğrenim hayatının sonunda yabancı dilini geliştirmek ve tam anlamıyla konuşup dinlemek için kursa gitmeye ihtiyaç duyuyor. Bu da eğitimde yabancı dilin ihmal edildiğine bir kanıt olarak sunulabilir. Bu nedenle en kısa sürede quiz çöz işlemi gibi tekrar uygulamaları ile bilgilerinizi taze tutun ve dilinizi geliştirin.

Çalışma programınızı kendiniz oluşturun
Dünyanın evrensel dili haline gelen İngilizcenin okul hayatının ilk yıllarından itibaren öğrencilere verilmesi sizi yanıtlamasın. Hemen hemen bütün öğrenciler dili tam anlamıyla öğrenemedikleri için eğitim hayatlarının sonunda kursa gitmeye gerek duyuyor. Tam anlamıyla konuşma ve yazma dilini öğrenebilmek için ciddi bir çalışma, bol bol tekrar ve quiz çöz işlemini gerçekleştirmek gerekir. Siz de dil eğitiminizin aksamaması ve kısa sürede uluslararası eğitim ve iş ilişkilerinde iletişim kurabilmek için sitemiz aracılığı ile sunulan imkanlardan faydalanarak çalışma programınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Sitemizden yardım alabilirsiniz
Dünya üzerinde yaşayan milyonlarca insanın ortak dili olan İngilizce ülkemizde de eğitim hayatının vazgeçilmez derslerinden biridir. Gerekli başarı sağlanamasa da İngilizce eğitiminin erken yaşlarda verilmesi geleceğe yönelik bir alt yapı özelliği taşıdığı için dil öğrenimini kolaylaştırır. Siz de bol tekrar ve test çalışmaları ile quiz çöz işlemini gerçekleştirmek için sitemizden yardım alabilirsiniz.

Admin
Admin

https://firmatanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top