Firma Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gül İnşaat

Go down

Gül İnşaat Empty Gül İnşaat

Post by Admin Mon Jun 03, 2019 6:43 am

Gül İnşaat 1955 yılında müteahhitlik firması olarak kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana büyük çaplı projelerle adından söz ettiren firma ailenin genç üyesi Yunus Emre Gül tarafından yönetiliyor. Yurtdışı ofisleriyle büyümesini devam ettiren şirket İstanbul'da iki farklı nokta üzerinde büyük konut ve ofis projelerinin satışına devam ediyor. Katar'da aralık ayında açtığı ofisiyle beraber Türkiye ve Ortadoğu bölgesinde yatırımlarını genişleten firma gün geçtikçe yerini sağlamlaştırmayı başarıyor. Gül İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev alan Yunus Emre Gül Türkiye genelinde kente yakışacak mimari projelerini sürdürüyor. 2015 yılından itibaren şirketin yönetim kurulu başkanı olan Emre Gül üçüncü kuşak yöneticidir.

Kaliteli Projeler
Türkiye inşaat alanında 40 yıl boyunca alt yapıdan konut projelerine kadar tüm alanlarda edindiği tecrübe ile kaliteli yaşam alanları oluşturan Gül İnşaat İstanbul, Ankara ve İzmir gibi yerlerde pek çok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Anahtar teslim projeleri ile satış gerçekleştiren firma İstanbul inşaat konusunda da Liman Park Ambarlı ve Rose Garden Kavaklı satışlarına devam ediyor. Yunus Emre Gül, kısa zamanda elde ettiği başarılarla adından söz ettirmeyi başardı. İstanbul'da iki noktada büyük konut ve ofis projelerinin satışını gerçekleştiren firma Katar'da aralık ayında açtığı ofisiyle yatırım alanını daha da genişletmeyi başarmıştır. İnşaat işleriyle yerini sağlamlaştıran firmanın projeleri konusunda detaylı bilgi almak için resmi internet adresine giriş yapabilirsiniz.

Admin
Admin

https://firmatanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics