Firma Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Restoran Otomasyon Programı

Go down

Restoran Otomasyon Programı Empty Restoran Otomasyon Programı

Post by Admin Tue Aug 06, 2019 11:26 pm

Restoran otomasyonu konusunda 2003 yılından bu yana hizmet veren Türkiye'nin lider kuruluşu robotpos A.Ş. müşteri sayısını her geçen gün biraz daha arttırıyor. İyi bir restoran otomasyon sistemi Her tür gıda işletmesine kolaylıkla adapte olur, iş gücünden, zamandan tasarruf sağlar ve kazanç arttırır.

Restoran otomasyonu, özellikle restoran ve cafe 'ler için geliştirilmiş yazılım ve donanım çözümlerine verilen genel isimdir.
Günümüz koşulları, Gıda işletmelerinin müşterilerine iyi ve sağlıklı yemek sunmasının yanında, hızlı ve hatasız bir servis süreci kurgulamalarını da zorunlu kılmaktadır.Bu anlamda, restoran ve cafe ler , konuklarının verdiği siparişleri kalem kağıt ve insan hatasından arındırılmış bir şekilde toplayarak, üretim istasyonlarına iletmek için temel anlamda bir restoran otomasyon sistemine ihtiyaç duymaktalar.Temel Anlamda bir restoran otomasyon programı aşağıdaki özelliklere sahip olmalıdır.

Restoran Otomasyon Programı 1*y3Roqcc5x5H8_zQd7C5yng

Masaya Servis yapan işletmeler için

• Masa Yönetimi (Alakart Servis)
  • Görsel Masa Planı
  • Masa Değiştirme-Masa Birleştirme Fonksiyonları
  • El Terminali ile masa başında sipariş alabilme
  • Bir Garsonun açtığı masaya bir başka garsonun erişmesine imkan vermesi ve/veya kısıtlanabilmesi
  • Gün içerisinde açılan adisyonların, sistem üzerinden takip edilebilmesi
  • Açık ve kapalı adisyonların ayrı ayrı raporlanabilmesi ve takibi
  • Mutfak ve üretim noktaları için birden fazla yazıcıya ürünlerin dağıtılabilmesi
  • Alternatif olarak Mutfak Ekran yönetimi ile yazıcı yerine , siparişlerin mutfak ekranlarına yönlendirilebilmesi

Özetle
Yukarıda belirtilen özellikler otomasyon sistemi için temel özellikler olup, her program ve restoran otomasyon sisteminde olduğu gibi bu temel özelliklerin KOLAY, HIZLI ve SORUNSUZ olarak çalışıyor olması da oldukça önemlidir
Etkin bir Sipariş Yönetimi ve kolay kullanılabilir bir adisyon sistemi ile,alma , paket servis siparişlerinin takibi, caller id ile arayan kimliği tanımaya, bir adisyon sistemi 'nde olması gereken tüm temel fonksiyonlara sahiptir.

Restoran Otomasyonu, restoran sipariş işlemleri için yeni nesil teknolojiler kullanılarak ,Restoran Adisyon işlemleri için manuel sipariş alma yerine el terminalleri veya dokunmatik cihazlar ile elektronik bir şekilde tutulur ve bulut tabanlı sunucular üzerinde yıllar boyu saklanabilir.

Robotpos restoran otomasyon sistemini kullanarak, restoran programınızdan maksimum faydayı elde edebilirsiniz .
Özellikle birden fazda satış noktası bulunan, zincir işletmeler için geliştirilmiş merkezi yönetim sistemimiz ile merkeze ait şubelerin ve/veya franchise şubelerin gelir gider hareketleri ayrıntılı olarak takip edilebilmektedir.

Günümüzde restoran programı restoran için elzem bir önem taşımaktadır. restoran otomasyonu veya restoran POS Sistemi kullanmayan restoran cafe bar ve pastaneler günlük iş akışlarında ciddi bir verim ve kazanç kaybı yaşamaktalar
Çalışma Sistemi restoran otomasyonu üzerine kurulu Yeni Nesil işletmeler pos sistemlerini yalnızca işlerini yönetmek için değil aynı zamanda müşteri sadakatini arttırmak , maliyetlerini düşürmek ve iş gücünden güvenli bir şekilde tasarruf etmek için de kullanmaktalar
Daha detaylı bilgi için robotpos sitesini ziyaret edebilirsiniz

Admin
Admin

https://firmatanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics