Firma Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İnternet Haber Sitesi

Go down

İnternet Haber Sitesi Empty İnternet Haber Sitesi

Post by Admin Sat Aug 17, 2019 7:27 pm

Yazılım firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Yazılım alanında kendi öz kaynaklarımız ve ekibimiz ile işleri kolayca tamamlayabiliyoruz. Ayrıca dilediğiniz zaman sizlere teknik destek sağlayabiliyoruz. Uygun fiyata haber sitesi hosting paketlerimiz ile sizlerin yanındayız. Haber sitesi kurmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Size özel güncel haber sitelerini oluşturmak için güncel çözümlerimiz devam ediyor. Online haber portallarının çoğalması ile birlikte bu sektörde yerinizi almak için özel bir yazılım geliştirdik. Yazılımları oluştururken en güncel seo kriterlerine uygun olmasına dikkat edildi. Bununla beraber optimizasyon ayarları yönetim paneli üzerinden kolayca yapılabilir.

Yazılımlarımızla Yanınızdayız
Yazılım firmamız haber sitesinin ihtiyaç duyacağı tüm modülleri sizlere kolayca sunabiliyor. Yazılımlarımız arama motorlarıyla son derece uyumlu bir şekilde çalışır. Talep edildiği takdirde özel tasarım ve özel yazılımlarda geliştirebiliyoruz. Bir haber sitesi için gerekli hızı ve güvenliği kolayca verebiliyoruz. Satın Yapmış olduğumuz çalışmalar üst düzey google uyumluluğun üzerinden çalışır. Böylece çok kısa sürede üst sıralarda çıkmanızı sağlayacak alt yapı desteği sunulur. Türkçe olarak hazırlanmış yönetici panelinden istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Size özel tasarlanan php haber yazılımı scripti ve paketleri ile özgün haber yazılımı sayesinde profesyonel haber siteleri oluşturun. Haber yazılımımız haber sitesi açmak isteyenler için özel olarak yapılandırılmış hazır CMS sistemdir. Haber scripti ile dakikalar içerisinde profesyonel siteler elde edin. Detaylar için sizi burada bekliyoruz.

Admin
Admin

https://firmatanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics