Firma Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Köyü Mahallesi Hava Durumu

Go down

Türkiye'nin Köyü Mahallesi Hava Durumu Empty Türkiye'nin Köyü Mahallesi Hava Durumu

Post by Admin Thu Aug 29, 2019 4:00 pm

Türkiye'nin köy sitesi Köyümüz.Net yayın hayatına devam ediyor. Site ülkemizdeki tüm köy ve kasabalar için tanıtım sayfaları, paylaşım, resim, hava durumu, harita gibi özel içerikler sağlıyor.
2014 Yılında yayın hayatına başlayan sitede ülkemizdeki tüm köy ve kasabalar hakkında tanıtım bilgileri ve paylaşımlar bulunuyor. Site köylerimiz için bir sosyal paylaşım platformu olarak hazırlanmış ancak bu platforma kimsenin üye olması gerekmiyor. Sitede anonim olarak her türlü yararlı içerik paylaşılabiliyor. Site yetkilileri sayfalarının köylerimiz için yıllar boyunca tutulacak bir arşiv olması nedeni ile paylaşım onaylarında oldukça seçici davrandıklarını başka sitelerden alınan resim ve metinlerin kesinlikle onaylanmadığını böylelikle sayfalarında tamamen özgün içeriklerin paylaşıldığını belirttiler.

Köyümüz Mahallemiz
Köyümüz site editörü Hakan Bodurlu yaptığı açıklamada yola çıkarken Türkiye'nin mahallesi köyü hava durumu bilgilerini ziyaretçilerine sağlamak gibi hedeflerinin olmasının yanı sıra unutulmaya yüz tutan köylerin de sanal ortamda bir parça da olsa tanıtılmasını, nüfus azlığından dolayı kapanan köylerin de sanal ortamda yeniden hayat bulmasını amaçladıklarını belirtti.
Ülkemizde birçok köyümüzde kimsenin kalmadığını sosyal paylaşım sitelerinde insanların bir araya gelerek köylüleri ile buluştuğunu belirten Bodurlu sosyal medyadaki paylaşımlarda birçok sorunların yaşanabildiğini belirterek tamamen kendi ekiplerinin sorumluluğunda olan sitelerine ziyaretçilerin istedikleri zaman müdahale edip istedikleri değişiklikleri yapabileceklerini belirtti.

Türkiye'nin Köyü Mahallesi Hava Durumu
Koyumuz.net sitesi aynı zamanda içlerimizin köyü ve kasabalarına ait güncel hava durumu tahmin bilgilerini de ziyaretçilerine sunmaktadır. Günlük olarak önümüzdeki 5 günlük hava durumu raporu da tüm köylerimiz için önemli bir hizmettir.
İnternet ortamında il ve ilçe merkezlerine ait hava durumu bilgileri bulunmaktadır. Site ziyaretçileri de bulundukları köyün ana sayfasında bulunan Hava durumu sayfasını tıklayarak köyü ya da mahallesi hava durumu bilgilerine ulaşabilirler. Raporlar Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü web sitesinden alınmakta olup son derece güvenilir raporlardır.
Köylerimize ait hava durumu verileri ile www.koyumuz.net sitesi ziyaretçilerine önemli bir hizmet sağlamaktadır. Bilgisayarlarınızdan ve cep telefonlarınızdan rahatlıkla ve hızlı bir şekilde ziyaret edebileceğiniz sitenin mobil uygulamasının ise önümüzdeki günlerde yayınlanacağı belirtildi. Artık kendi köyünüzün hava durumu bilgisini bu uygulama üzerinden anlık olarak takip edebileceksiniz.

Admin
Admin

https://firmatanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics