Firma Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yönetim Danışmanlığı

Go down

Yönetim Danışmanlığı Empty Yönetim Danışmanlığı

Post by Admin Wed Apr 15, 2020 3:02 am

KOSGEB teşvikleri projesi için fon alabilmek üzere proje hazırlanması gerekir. Sürdürülebilirlik temelinde yapılan proje danışmanlık hizmetlerimizde Kobi Analiz olarak ideal sonuçlar sunuyoruz. Kurum onayına sunulacak olan proje için kapsamlı bir çalışma yapıyoruz. En doğru sonuçlar almak için karşılıklı istişare yapmaktayız. Sadece KOSGEB değil Tarım ve Orman Bakanlığı, Avrupa Birliği, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu gibi kurumların verdiği teşviklerle alakalı olarak da çalışmalar sürdürmekteyiz. Bu kurumlar belirli dönemlerde işletmelere kolaylık sağlayan fonlar sağlamakta ve iş geliştirme açısından önemli bir fırsat sunabilmektedir. Devlet teşvikleri ile firmanızı ilerletme şansı bulabilir, tarımsal alanda üretimi genişletebilirsiniz. Kalkınma ajansları da bu kapsamda sıklıkla gündeme gelmektedir.

Kazandıran Danışmanlık Hizmetleri
Kurumsal bünyemizde birçok farklı hizmeti alabilirsiniz. Kazandıran danışmanlık hizmetlerinde konkordato danışmanlığı önemli bir yere sahiptir. Çünkü iflas eşiğindeki çeşitli firmaların finansal durumlarının kurtarılması adına ticari mahkemede bir süreç takip edilir. Ticari mahkeme karar alırsa firma kurtulabilir, almazsa iflas eden bir firma olur. Yönetim danışmanlığı hizmetlerimizde ise üretim, finans konularında geliştirici ve kapasite artırıcı bazı çalışmalar yapmaktayız. İlerleme yönündeki firmanızın nerelerde hata yaptığını bulabilir ve çözüm elde edebilirsiniz. Kurumsal danışmanlık işlemlerinde bilirkişiler, uzmanlar, avukatlarla beraber işlem yapmaktayız. Ayrıca firmanız için ISO 9001 belgesi gibi kalite kontrolü sertifikasını alabilirsiniz. Birçok alanda kullanılan CE belgesi ve diğer belge türlerini verilen eğitimlerle temin edebilirsiniz.

Admin
Admin

https://firmatanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics