Firma Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Direksiyon Kursu Ne Zaman

Go down

Direksiyon Kursu Ne Zaman Empty Direksiyon Kursu Ne Zaman

Post by Admin Thu Jul 23, 2020 1:05 am

Özel sürücü kursu eğitimi almak ve kamyonet, araba, motosiklet gibi birçok farklı araç çeşidini kullanmak için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen sınavlara girilmesi gerekir. Bu sınavlardan başarıyla geçen kişiler uygulamalı sınava da girerek başarılı olmaları halinde ehliyet almaya hak kazanırlar. Ehliyet kursu birçok dersten oluşan sınava girilmesiyle bu sınavdan en az 70 puan ve üzerinde alınmasıyla tamamlanır. Derslerden geçemeyenler yeniden sınava girmektedir. Sınavda başarılı olanlar uygulama sınavına girerek araç kullanıp, trafik kurallarına uymaları test edilerek son aşamadan da geçmiş olurlar. Anadolu yakasında bu eğitimi almak için özel Ataşehir sürücü kursunu tercih edebilirsiniz. Ehliyet için gerekli belgeler kayıt esnasında size bildirilerek sürecin başlaması sağlanır.

Sürücü Kursu Fiyatları

Sürücü kursu fiyatları kursa göre değişmektedir. Bizden fiyat bilgisi almak için iletişime geçebilirsiniz. Özellikle fiyat açısından değerlendirilme yapılırken ehliyet için alınan harçlar da hesaba katıldığında maliyetler değişmektedir. Bu maliyetlerin değişmesiyle birlikte net bir fiyat verilmesi de mümkün değildir. Anadolu yakası sürücü kursları olarak dikkat çeken firmamızda her sınıftan ehliyet alabilirsiniz. Ehliyet almak istediğinizde gereken şartları yerine getirmeniz durumunda sınavları başarıyla geçerseniz ehliyetinizi alabilirsiniz. Ekonomik olduğu kadar pratik de olan bu sürece hazırlanmak için kurslarımıza katılarak başarı oranınızı arttırabilirsiniz. Kayıt olmak ve bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Admin
Admin

https://firmatanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics