Firma Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burun Estetiği

Go down

Burun Estetiği Empty Burun Estetiği

Post by Admin Wed Dec 02, 2020 8:15 pm

Günümüzde yaygın hale gelen estetik hizmetleri özellikle bayanların tercihi haline gelmiş durumdadır. Detaylı olarak hizmet vermekte olan operatör doktor Vepa Silapov ile sizler de artık istediğiniz hizmetleri daha kolay bir şekilde alabileceksiniz. Öncelikle sizlere doktorumuzu tanıtmak isteriz. Doktorumuz 3 Ağustos 1983 yılında Orta Asya Türkmenistan ili olan Maride dünyaya gelmiş bulunmaktadır. İlk okul, orta okul ve liste eğitimlerini tamamlayarak üniversite hayali olan Erciyes Tıp Fakültesinde 2000 yılında başlamıştır. Burun estetiği ve diğer estetik alternatifleri de beraberinde tutmak üzere bu işi severek yaptığını göstermektedir.

Daha detaylı bakıldığında ise kulak burun boğaz ihtisası için eğitimini ise Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma hastanesinde tamamlamış bulunmaktadır. Eğitim süresince ve daha sonrasında hep ilgi alanı olan branş olarak estetik bölümünü tercih eden doktorumuz çocuk kulak burun boğaz hastalıkları, Horlama cerrahisi ve alerji olanlara hizmetlerinin yanı sıra ise Rinoplasti hizmetlerine eklemiş bulunmaktadır. Sizlerinde tek tercihi olabileceğini düşündüğümüz doktorumuz genç yaşına rağmen büyük işlere ve yeniliklere imza attığını görebilirsiniz.

Sizler de biraz araştırma yapar iseniz mutlaka net bilgilere ulaşabileceğinizi göreceksiniz. Aynı zamanda facebook, google, twitter, linkledin gibi sosyal ağlarda da sayfalarımız bulunmakta ve bu sayfalardan da doktorumuzun yapmış olduğu estetik ameliyatlarını inceleyerek karar verebilirsiniz.

Genel olarak bayanların estetik üzerine durduğunu sizlere bir kez daha hatırlatmak isteriz. Dolayısıyla sizlerden gelen talepleri değerlendirerek yine sizlere sorunsuz problemsiz sıkıntısız bir şekilde hizmet vermekten yana olan doktorumuz sayesinde artık sizler de burun küçültme işlemlerini sorunsuz halledebileceksiniz. Op. Dr. Vepa Silapov kendini her geçen gün geliştirerek daha da bilgilerini pekiştirmeye yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam ettiğini göstermektedir.

Admin
Admin

https://firmatanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics