Firma Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasarlı Araç Nasıl Satılır

Go down

Hasarlı Araç Nasıl Satılır Empty Hasarlı Araç Nasıl Satılır

Post by Admin Thu Jun 03, 2021 1:45 pm

Yapılan kaza sonucunda aracın ağır hasarlar alması pert durumuna düşmesine neden olabilir. Kasko sigortalarında %70 oranından fazla hasara uğrayanlar bu kategoride yer alır. Bu araçları maddi değeri son derece düşüktür. Ayrıca alıcı konusunda da zorluk yaşamaktadır. Aracınızın hasar kaydı bulunuyorsa ve uygun fiyatlarla satmayı düşünüyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olabiliriz. Hasar kaydı aracın geçmiş zamanlarda yaptığı kazaları gösterir. Hasarın büyüklüğüne göre araçta değer kaybı meydana gelir. Elinizde hasar kaybı görmüş araç bulunuyorsa hasarlı araç alım satım desteğinden yararlanabilirsiniz. Firmamız sizlere bu konuda gereken desteği verebilir. Kazalı araç alım satım hizmetlerimizden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

En Özel Fiyatlara Elinizden Çıkarın
Araç kazaları ile sık sık karşılaşıyoruz. Biz oto alım ve satım işlemlerimizde kazalı araçlara yer veriyoruz. Kazalı araçların trafiğe çıkması yasak değildir. Değeri düşen kazalı araçlarınızı satmak isterseniz doğru yerdesiniz. Uzman kadromuzla araçlarınızı inceleyerek sizleri memnun edecek fiyatlar verebiliriz. Hasarlı araç alım hizmetlerimiz bu adres üzerinde kesintisiz olarak devam ediyor. Ülkemizde sıfır araç fiyatlarının artması nedeniyle hasarlı araçlara olan ilgi de artmaya başladı. Biz değer kaybı yaşayan araçlarınızı en uygun fiyatlardan satın alabiliyoruz. Kazalı araç alan firmalar şimdi internet üzerinde elinizin altına geliyor. En doğru fiyat tekliflerimizle hasarlı araç alan firmalar arasında liderliğimizi korumaya devam ediyoruz.

Admin
Admin

https://firmatanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics