Firma Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Astropay İnternet Sahtekarlığını Önlüyor Mu

Go down

Astropay İnternet Sahtekarlığını Önlüyor Mu Empty Astropay İnternet Sahtekarlığını Önlüyor Mu

Post by Admin Wed Jun 30, 2021 3:51 pm

Astropay nedir? Küreselleşmeyi hızlandıran internetle birlikte alışveriş dünyasının da sınırları kalktı ve dünyadaki tüketim hacminde ciddi bir artış oldu. Kredi kartı sistemi ise bu hızlı gelişimi sağlayan başlıca etkendir. Bununla birlikte yeni bir sistem olarak dünya piyasasına dahil olan astropay satın al sayesinde bu logo bulunan her siteden güvenli ve hızlı bir alışveriş imkanı doğmuştur. Astropay Türkiye bir nevi sanal kart olup ücret karşılığında herkes tarafından satın alınabilmektedir. Kartlar ise 11, 17, 550 ya da 1100 dolar gibi farklı miktarlarda kontör satın almak isteyen kişilere ücret mukabili verilmektedir. Sanal kart olduğundan herhangi bir fiziki kart basılarak adrese de yollanmaz. Sadece site alışverişlerinde kullanılabilecek şifre pin kodları verilerek tüketim harcamalarının yapılması sağlanır.

Astropay alışveriş kartı nasıl alınır? Bunun için kart başvurusu yapmak yeterlidir. Sitede canlı destek hattı da olmak üzere tüm işlemler güvenli ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Bunun için 'Hesap Numaralarımız' yazan yere tıklanarak canlı destek hattına dahil olunur ve kartı satın alacağınız banka hesap numaraları öğrenilebilir. Bu başvuruda kartın ne kadar kontör içereceğini ise müşteri karar verecektir. 11 dolar alt limit olmak üzere 1100 dolar üst limitine kadar sanal kart seçenekleri mevcuttur. Bir bakıma kontörlü hatların sunduğu sisteme benzer bir çalışma düzeni vardır. Astropay kartını aldığınız gün pin kodu size verileceğinden aynı gün işlemlere başlayabileceğiniz gibi, istediğiniz başka bir tarihte de kontör harcayabilirsiniz. Burada önemli olan husus alışveriş yapmak istediğiniz sitede AstroPay logosunun mutlaka olmasıdır. Diyelim ki, limitiniz yetmedi, yine aynı şekilde kart dolumu yaparak adeta kredi kartı gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Astropay satın al sayesinde istediğiniz siteden çok güvenli bir şekilde harcamanızı yapabilirsiniz.

Admin
Admin

https://firmatanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics