Firma Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali Müşavir Çekmeköy

Go down

Mali Müşavir Çekmeköy Empty Mali Müşavir Çekmeköy

Post by Admin Wed Sep 08, 2021 5:43 pm

Hizmet firması olmanın bilincinde olarak müşterilerimize hizmet sunan büromuz:
Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan muhasebe bürosu mali mevzuattaki gelişleri müşterilerine en hızlı şekilde ulaştırarak onların tedbir almasını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini hizmetlerimiz ile sürekli en yüksek seviye tutma anlayışı ile çalışmalarınızı sürdürerek, müşterileri ile sistemli bir planla hareket ediyoruz.
Hizmet süresinde müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan mali müşavir olarak tüm aşamalarda müşterilerimizi bilgilendirmeyi kesinlikle ihmal etmiyoruz.
ihracat konusunda müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde daha kaliteli bir hizmet sunarak, kendini sürekli yenileme ve geliştirme içerisindeyiz..
Biz bütün bu ilkeleri büromuz mesleki hedef olarak belirlemiş ve bunca zaman bu çizgisinden asla sapmamak üzere emin adımlarla ilerliyoruz.

Değerlerimiz Nelerdir?
Yeterlilik
Sorumluluk
Sır saklama
Güvenilirlik
Bağımsızlık
Tarafsızlık
Dürüstlük
Mesleki eğitim ve bilgi
Sosyal sorumluluk
Meslektaşlarımıza karşı sorumluluk
İşletme ve yöneticilerine karşı sorumluluk
Her durumda haksız rekabetten kaçınmak
Bu değerlerden ödün vermeden Çekmeköy muhasebeci olarak yüzde 100 lerce müşteri memnuniyeti sağlayarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bize Ne Zaman Ulaşabilirsiniz?
Her türlü sorunuz için veya bilgi almak için sayfamızda bulunan telefon numaralarından veya mail adreslerinden bize 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.

Admin
Admin

https://firmatanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics