Firma Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yazı tahtası

Go down

Yazı tahtası Empty Yazı tahtası

Post by Admin Fri Jul 20, 2018 5:53 pm

Yazı Tahtası denince hemen aklımıza okullarda öğretmenlerimizin tebeşir ile üzerine ders işlediği ve bazen de ceza aldığımızda arkamıza alıp yüzümüzü sınıfa dönerek tek ayak üzerinde durduğumuz günler gelmektedir. Ancak günümüzde gelişen teknoloji ve okuma yazma düzeyinin çok üst seviyelere çıkması ile beraber söz konusu tahtalar hayatımıza daha çok sirayet etmişlerdir. Bu yazı tahtalarının başlıcaları ise Laminant Yazı Tahtası olarak bilinir. Artık gerek ofislerde gerek dernek vakıf ve benzeri sivil topluk kuruluşlarında da oldukça yaygın bir biçimde kullanılmaya başlandı. Ancak; kabul etmemiz gereken çok önemli bir durum var! Bu durum kaliteli malzeme ve kaliteli işçiliğin harmanlanarak ortaya çıkarılan malzemedir. Zira bu ürün devamlı olarak temas edilecek ve gerek göz sağlığı gerek cilt sağlığı açısından önem arz etmektedir.

Ülkemizde üreticilerin bu konulara dikkat etmeleri gerekiyor! Hatta bu ürünleri üreten firmaların TSE İso ve CE belgeleri gibi belli standartlara uygun üretim yapması icab ederken bazı paragöz ve kendini uyanık zanneden, kısa yoldan para kazanmak isteyen bir takım şahıs ve firmalar merdiven altı diye tabir edilen ve standartlardan oldukça uzak üretilen malzemeleri çok düşük maliyetler ile piyasaya sürdüğü ürünler müşterileri mağdur etmekte ve piyasaya olan güveni zeddelemektedir. Yazı tahtaları içerisinde en yaygın kullanılanı olarak kabul edilen söz konusu Laminant Yazı Tahtası kendi içerisinde bir çok kısma ayrılır. Kullanılan alana ve kullanım için biçilen ömre göre değişiklik gösteren söz konusu Laminant Yazı Tahtası okullar ve kurumlar tarafından hem kullanışlı hemde ekonomik olmasından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.

Admin
Admin

https://firmatanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics