Firma Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güncel Eğitim Programları

Go down

Güncel Eğitim Programları Empty Güncel Eğitim Programları

Post by Admin Mon Feb 04, 2019 5:18 pm

Sanat terapisi eğitimini tamamlayarak insanların kendisini keşfetmesine yardımcı olabilirsiniz. Sanat terapisi sözle ifade edilemeyen korku, kaygı ve farklı duyguları sembollerle, çizimle ya da duvar gibi öğelerle dışa vurmasını sağlamaktadır. Bununla beraber hareket, dans ya da canlandırma gibi bedenin enstrüman olarak kullanabileceği dışavurumcu sanat terapisinin faydalandığı alanlardan bir tanesidir. Sanat terapisi eğitimi almak için akademimizi tercih edebilirsiniz. NLP, insanların hayatlarındaki ince detayları fark etmeleri ve temizlemeleri üzerine çalışmaktadır. NLP eğitimi sayesinde iletişim kurma becerinizi geliştirebilirsiniz.

Eğitim Sertifikalarımız İncele
Yaşam koçluğu eğitimi amacı insanların kendi farkındalığını kazanmasıdır. Koçluk ile ilgili gerekli bilgi birikim ve donanıma sahip kişiler danışanlarına yol göstermektedir. Yaşam Koçluğu Eğitimi kurslarına katılan kişiler koçluk becerilerini öğrenmektedir. Masal terapisi eğitimi ile çocukların kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerine yardımcı olabilirsiniz. Masal terapisinde hangi masalların nerede kullanılacağı son derece önemli bir konudur. Bu eğitim sizlere masalların doğru şekilde kullanımını öğretmektedir. Masal terapisi çocuklar üzerinde daha etkili sonuçlar vermektedir. Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı ile uyumlu Robotik Kodlama eğitimlerimiz uygulamalı olarak işlenmektedir. Eğitimlerde, öğretmenler için özel olarak hazırlanan uygulama ve müfredat ders kitapları ile bu konuyu en iyi şekilde öğrenmenize yardımcı oluyoruz. Robotik kodlama eğitimlerine katılan kişiler tüm yaş gruplarına uygun robotik çalışmalardan örneklemeler görerek, uygulamalar yapmaktadır. Sizde eğitimlerimiz konusunda detayları sitemizden öğrenebilirsiniz.

Admin
Admin

https://firmatanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics