Firma Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İnsan Kaynakları Performans Yönetimi

Go down

İnsan Kaynakları Performans Yönetimi Empty İnsan Kaynakları Performans Yönetimi

Post by Admin Mon Jan 06, 2020 1:41 am

Türkiye'de faaliyet gösteren işletmeler için kurulduk. İnsan kaynakları danışmanlık hizmeti firmamız insan kaynağının işletmeler için ne kadar önemli olduğunu biliyor. Bu yüzden ülkemizde faaliyet gösteren işletmelere güncel eğitim programlarımızla yardımcı olabiliyoruz. Herhangi bir sektör ayrımı yapmadan işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik performans yönetim sistemi çözümlerimizi sunuyoruz. İşverenlere hem yetkinlik bazlı hem de hedef bazlı performans yönetimi verebiliriz. İşletmelerin kısa, orta ve uzun vadeli stratejileri çerçevesinde insan kaynakları performans yönetimini başarılı bir şekilde ele alabiliyoruz. İşletmelere yeni bakış açıları kazanmaları ve mesleki becerilerini geliştirmeleri için fırsat sunuyoruz. Öğrenmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Günümüz bilgi toplumunda bilgi çok değerlidir. Biz öğrenme arzusunu her şeyin üzerinde tutarak beklentilerinizi karşılayacak verimlilik programları hazırlıyoruz.

Değer Katan Çözümler
Eğitim ve gelişim konusunda gerekli desteği buradan sunabiliyoruz. Performans yönetimi alanında uzman eğitmenlerimiz amaca yönelik programları kolayca hazırlayabiliyor. Bu adres üzerinden iş ortaklarımız ile geleceğe daha sağlam adımlar atabiliyoruz. Performans eğitimi konusunda uzaktan eğitim programlarımız beklentilerinizi tam olarak karşılayabiliyor. İnsan kaynakları performans değerlendirme konusunda muhtemel soru işaretlerini ortadan kaldıracak çözümlerimiz bulunuyor. İşletmelerde çalışanların etkinliğini sağlayabilmek için doğru performans değerlendirilmesinin yapılması gerekir. Bu konuda sizlere yardımcı olabiliyoruz. İşletme içerisinde her insan tarafından kabul edilen değerleme sistemine önem veriyoruz. Günümüzde performans değerlendirme uygulamalar tam yeterlilik sunamıyor. Biz bu konuda gerekli eksiklikleri kolayca tamamlayabiliyoruz.

Admin
Admin

https://firmatanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics