Firma Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Defineler Hakkında Merak Edilenler

Go down

Defineler Hakkında Merak Edilenler Empty Defineler Hakkında Merak Edilenler

Post by Admin Tue Mar 09, 2021 12:44 am

Ülkemizin toprakları birden fazla medeniyete ev sahipliği yapmış olup bu medeniyetlerin izleri halen topraklarımızın altında hazine olarak yatmaktadır. Bu medeniyetin izlerini gün yüzüne çıkarmak ise Define işaretleri takipçilerine düşmektedir. Define Mekanı sayesinde definecilik adı altında her ne varsa site içinde yer alan başlıklar adı altında inceleyebilirsiniz. Sitemiz içinde yer alan başlıklara eğer bu konu hakkında bir bilginiz varsa yorum yapabilir, insanların yorumlarını okuyarak bilgiler alabilirsiniz. Site içinde birden fazla uzman da açtığınız başlıklara yorum yapmaktadır. Böylece kolay yoldan bu tür konular hakkında fikir edinebilirsiniz. Ülkemizin toprakları altında saklı kalan bu defineler dışında anıt mezarlar, tılsımlı defineler, boşluk ve su bulma çubukları, tılsım cin ve benzeri olaylar gibi birbirinden farklı başlıklar adı altında yaşadığınız olayları yazarak farklı insanlarla iletişime de geçebilirsiniz.

Define Adına Her Şey
Definecilik adı altında merak ettiğiniz her şey Define Mekanı'nda mevcut tek yapmanız gereken sitemize kayıt olup merak ettiğiniz soru hangisiyse onunla örtüşen alana merak ettiklerinizi yazmanız. Böylece uzman veya aynı olayı yaşayan kişiler sizlerin sorularına anında cevap vererek merakınızı giderecektir. Bunun yanı sıra köyünüzde, mahallenizde veya herhangi bir yerde yer alan define işaretlerini forum içerisinde insanlara sunarak o yer hakkında bilgi de edinebilirsiniz. Definecilik her ne kadar kolay gibi görünse de aslında teferruatlı bir iştir bunu da ancak yardım alarak giderebilirsiniz.

Admin
Admin

https://firmatanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics