Firma Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ahşap profillere orana pvc daha güvenli

Go down

Ahşap profillere orana pvc daha güvenli Empty Ahşap profillere orana pvc daha güvenli

Post by Admin Mon Mar 04, 2019 11:30 pm

Günlük kullanımdaki adı ile kapı ve pencere profillerinin dayanıklılığını artıran bu maddenin genel kısaltması pvc'dir. Ancak açılımı ve içeriğini merak edenler için Erzincan Pvc tanıtımında bu bilgilere de yer vereceğiz. Yalıtımda bir numara olan pvc uygulamaları hakkında detaylı bilgi bu sayfada.

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE VE SORUMLULUK
Polivinil klorür adı ile bilinen ancak hem halk arasında hem de bilimsel kısaltma olarak pvc adı ile bilinen bu madde ham petrol ve tuzdan oluşmaktadır. Bileşenindeki özelliği nedeniyle oldukça güçlü ve dayanıklı olan pvc sistemleri 20 yılı aşkın bir süredir kapı ve pencere profillerinde kullanılıyor. Özellikle ısıyı muhafaza etmesi ve yalıtım sağlaması nedeniyle pencere profillerinde çok tercih edilen bu uygulama su geçirmez özelliği nedeniyle tuvalet ve banyo kabinleri için de vazgeçilmez bir temel oluşturmuştur. Bu alanda hizmet veren Erzincan Pvc ise tecrübesinin verdiği sorumlulukla çalışmalarına devam etmektedir.

PVC YAPILARDA STİL DÖNEMİ
Kapı ve pencere profillerinin yanı sıra borulama ve ilaç sektörlerinde de kullanılan bu karışımın icadı ile kısa ömrü olan ahşap kullanımı neredeyse tamamen tedavülden kaldırıldı. Birçok anlamda fayda sağlayan Starpen modelleri günümüzde şık tasarımlarla harmanlanarak klasik beyaz stilinin dışına çıkmayı başardı. Öyle ki pvc yapılarına ahşap görünümü vermek ve dizayn sağlamak bile artık mümkün.

Admin
Admin

https://firmatanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics